14.07.2019 10:05 0 raz

Miał siedzieć 3, może posiedzieć nawet 10 lat

KMP Gdynia

Gdynianin był poszukiwany, gdyż unikał pobytu w więzieniu za posiadanie narkotyków. Wpadł w jednym z mieszkań na Witominie. Teraz grozi mu nawet 10 lat za kratkami, bo w lokalu miał znaczne ilości nielegalnych środków.

Dzielnicowi z komisariatu w Gdyni Witominie prowadzili poszukiwania 36-letniego mieszkańca Gdyni, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Za posiadanie miał przesiedzieć 3 lata w więzieniu. Stróże prawa namierzyli go i pojawili się w mieszkaniu, w którym miał przebywać.

Na miejscu, oczekując na otwarcie drzwi przez domowników, policjanci wyczuli silny zapach marihuany – relacjonują gdyńscy mundurowi. - Drzwi do mieszkania otworzył mężczyzna odpowiadający rysopisowi poszukiwanego 36-latka. Widząc, że „odwiedzili” go policjanci próbował wejść z powrotem do mieszkania i zamknąć drzwi przed funkcjonariuszami.

Policjanci uniemożliwili mu to i weszli wraz z nim do lokalu. Policjanci potwierdzili tożsamość mężczyzny, okazał się nim być poszukiwany 36-latek.

W związku z podejrzeniami, że w mieszkaniu mogą znajdować się środki odurzające i faktem, że mężczyzna już wcześniej karany był za posiadanie narkotyków policjanci przeprowadzili przeszukanie mieszkania – dodają przedstawiciele gdyńskiej komendy. - W wyniku tej czynności w jednym z pokoi zabezpieczyli trzy plastikowe pojemniki i jeden metalowy, w których znajdował się susz roślinny.

Po sprawdzeniu testerem narkotyków okazała się nim być marihuana o łącznej wadze blisko 150 gramów. Zatrzymany 36-letni mieszkaniec Gdyni dziś usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat więzienia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24