12.07.2019 12:37 0 gol

Rumscy seniorzy bezpłatnie będą mogli obejrzeć mecz Arka-Jagiellonia

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

Dużymi krokami zbliża się kolejny sezon na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w polskiej piłce nożnej. A to też wiąże się z dobrymi wiadomościami dla niektórych kibiców piłkarskich z Rumi. Inauguracyjny mecz Arki Gdynia z Jagiellonią Białystok seniorzy będą mogli zobaczyć za darmo!

Dzięki uprzejmości klubu Arka Gdynia, dla posiadaczy Rumskiej Karty Seniora przygotowaliśmy bezpłatne bilety na mecz gdyńskiej drużyny piłkarskiej. Najbliższy mecz na gdyńskim stadionie, pomiędzy Arką Gdynia a Jagiellonią Białystok, rozpocznie się 19 lipca o godzinie 18:00 – informuje rumski magistrat.

Co należy zrobić, by zdobyć bilet? Wystarczy zgłosić się osobiście lub telefonicznie do Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta Rumi (pok. 010, nr tel. 58 679-65-39 ) i wyrazić chęć otrzymania biletu (wymagane będzie podanie numeru PESEL).

Zapisy trwają do 17 lipca do godz. 15:30.

Wejściówki imienne będą do odebrania osobiście, w dniu meczu, w kasie technicznej nr 4 (niezbędne jest okazanie dowodu osobistego oraz Rumskiej Karty Seniora) przy stadionie Arki Gdynia (ul. Olimpijska 5) – wyjaśniają urzędnicy.

Natomiast fanów, którzy nie mogą liczyć na darmowe wejściówki, informujemy, że w piątek (12 lipca) o godz. 18 rozpoczyna się sprzedaż biletów na spotkanie żółto-niebieskich z „Jagą”. Ceny sięgają od 16 zł do nawet 200 zł w sektorze VIP (w zależności od trybun). W dniu meczu ceny będą wyższe o 7 zł.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24