10.07.2019 08:33 0 Kwt

Prawie wszystko o macierzyństwie w gdyńskim szpitalu

zdjęcie ilustracyjne/pixabay.com

W środę (10 lipca) o godzinie 12:00 w budynku Szpitala Morskiego im. PCK w Gdyni przy ul. Powstania Styczniowego 1 (budynek nr 5) przyszli rodzice będą mogli porozmawiać z lekarzem lub położną i uzyskać fachową wiedzę. W trakcie jednodniowych warsztatów uczestnicy zajęć poznają ciekawe produkty dla noworodków.

W spotkaniu wezmą udział ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego dr Andrzej Płoszyński, położna oddziałowa Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Dorota Majewska-Kątna oraz Ewa Borowska, położna oddziałowa Oddziału Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka.

Podczas warsztatów zostaną omówione zagadnienia związane z przygotowaniem do porodu. Panie dowiedzą się, na czym polega prowadzenie ciąży i porodu, m.in. kiedy i jakie badania powinny być wykonane. Czy lepszy jest poród naturalny, a może cesarskie cięcie? Prelegenci poinformują o tym, jak wygląda podróż samochodem z maluchem i jak się do niej przygotować m.in. jak wybrać i zamontować fotelik. Panie zyskają też wiedzę o prawidłowej pielęgnacji skóry niemowlaka – informuje Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

Wszyscy uczestnicy otrzymają upominki, rodzice będą mogli skorzystać z bezpłatnej sesji fotograficznej.

Kliknij i zapisz się na zajęcia.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24