10.07.2019 10:40 1 Kwt

Koncert Beaty Kozidrak oraz zlot food trucków, sprawdź atrakcje w Rumi

fot. UM Rumia/Marek Sałatowski/archiwum

Beata Kozidrak oraz Polska Orkiestra Muzyki Filmowej wystąpią na rumskiej scenie w ramach tegorocznego cyklu „Lipiec w Rumi”. Na przybyłych gości czekają również widowiskowe pokazy laserowe oraz dwudniowy zlot food trucków połączony z występem C-Bool’a. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Beata Kozidrak wspólnie z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej pod batutą Przemysława Pasternaka wystąpią 12 lipca o godzinie 20:30 na terenie boiska przy ulicy Bukowej 7. Sceną zawładnie 45 instrumentalistów, 40 chórzystów oraz 4 wokalistów.

W pierwszej części występu wybrzmią hity znane z kultowych produkcji filmowych oraz największe przeboje muzyki rozrywkowej. Brzmienia klasycznych instrumentów muzycznych oraz głosy wyjątkowych wokalistów przeniosą publiczność między innymi do uniwersum „Gwiezdnych wojen” i „Parku Jurajskiego”, a także przypomną wszystkim zakończenie filmu „Gladiator”. Nie zabraknie też utworów pokroju „Y.M.C.A.” Village People czy „Shallow” Lady Gagi. Gwiazdą wieczoru będzie Beata Kozidrak, która w drugiej części koncertu, wspólnie z orkiestrą, wykona swoje największe przeboje. Fani wokalistki zespołu Bajm będą mogli usłyszeć utwory takie jak: „Biała armia”, „Co mi Panie dasz” i „Ta sama chwila” – informuje rumski urząd.

Natomiast w sobotę 20 lipca o godzinie 22:00 odbędzie się „festiwal światła”, dzięki któremu park przy Miejskim Domu Kultury zmieni się nie do poznania.

Podświetlone zostaną między innymi drzewa oraz „Dworek pod Lipami”. W planach jest także teatr ognia oraz dwa kilkunastominutowe pokazy laserowe. Przez cały ten czas dostępna będzie strefa gastronomiczna.

Zwieńczeniem „Lipca w Rumi” będzie dwudniowy zlot food trucków połączony z koncertem w wykonaniu słynnego DJ-a o pseudonimie C-Bool, który na scenie pojawi się w sobotę 27 lipca o godzinie 21:00.

Kilkanaście restauracji na kółkach, oferujących smaki z różnych zakątków świata, będzie czekało w parku Starowiejskim w ostatni weekend lipca (27-28 lipca). Ponadto każdy, bez względu na wiek, będzie mógł skorzystać z bezpłatnej strefy relaksu oraz sektora gier planszowych. Z myślą o najmłodszych pojawi się też mini plac zabaw – podaje rumski urząd.

mat.prasowe


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24