16.06.2019 09:14 0 raz

Podsumowano akcję ‘Rumia oczami dzieci’

TTM

Animacje, warsztaty cyrkowe, fabryka lizaków, mini zoo czy strefa zabaw i gier – to tylko część atrakcji, które czekały na mieszkańców Rumi podczas festynu podsumowującego miejski projekt edukacyjny „Rumia oczami dzieci”. Wydarzenie odbyło się w sobotę (15 czerwca) w parku przy MDK-u.

W programie festynu, który był podziękowaniem dla uczestników i koordynatorów projektu, przewidziano m.in. wręczenie nagród i podziękowań, występy przedszkoli, a także podsumowanie akcji „Rowerowy Maj”. Oprócz tego na wszystkich mieszkańców czekały rozmaite atrakcje, w większości bezpłatne.

Przypomnijmy, że tegoroczna odsłona projektu „Rumia oczami dzieci” rozpoczęła się 1 lutego. Tym razem urząd miasta przygotował sześć zadań tematycznych oraz trzy konkursy. Najmłodsi, standardowo już, musieli poznać miejskie symbole, zorganizować spotkanie z ciekawą osobą, wziąć udział w spacerze historycznym oraz uczestniczyć w dziecięcej sesji. Nowością były zadania polegające na przygotowaniu i wykonaniu wierszyka związanego z Rumią oraz współpraca ze szkołami działającymi na terenie miast partnerskich – opisują rumscy urzędnicy.

TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM

Na wszystkich laureatów projektu czekały nagrody rzeczowe, które zostały ą wręczone podczas sobotniego festynu podsumowującego.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24