10.05.2019 15:54 7 mike

Zderzenie osobówki z autem dostawczym w Redzie, spory zator na krajowej szóstce

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Około godziny 15:00 doszło do zderzenia osobowej toyoty i dostawczym mercedesem na drodze krajowej nr 6 w Redzie. Ze wstępnych informacji wynika, że nikt poważnie nie ucierpiał. Tworzą się za to duże korki na jezdni w stronę Rumi.

Do zdarzenia dwóch pojazdów doszło w godzinach popołudniowego szczytu komunikacyjnego na ulicy Wejherowskiej w Redzie, na wysokości byłego Hotelu Murat. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej. Wezwano także policjantów z wejherowskiej komendy powiatowej i zespół ratownictwa medycznego.

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Na miejscu przebadano kierowcę toyoty, który nie wymagał interwencji medycznej. W zderzeniu nie ucierpiał poważnie kierujący dostawczym mercedesem. Około godziny 15:40 oba samochody zostały już zepchnięte poza jezdnię.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24