10.05.2019 12:40 3 mike

Na trzy dni zamkną tunel pod ulicą Gdańską w Redzie

Fot. Nadmorski24.pl/archiwum

Od najbliższego poniedziałku (13 maja) szykują się spore niedogodności dla pieszych w Redzie. Do środy (15 maja), do godziny 15:00, zamknięty zostanie tunel pod drogą krajową nr 6 (ul. Gdańska).

Zamknięcie ciągu pieszego wiąże się z koniecznością podniesienia zadaszenia nad tunelem przy dworcu PKP. Z związku z tym od samego poniedziałkowego poranka, od godziny 8:00, nie będzie można skorzystać z przejścia podziemnego pod drogą krajową nr 6. Roboty powinny się zakończyć do środy, do godziny 15:00.

Oznacza to, że od strony Lidla i Osiedla Przy Młynie przejście tunelem na perony oraz przejście tunelem od strony dworca na drugą stronę ulicy będzie niemożliwe – informuje redzki magistrat.

W związku z powyższym nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu pieszego. Trasa zostanie dokładnie oznakowana i będzie wyglądała następująco:

– od strony ul. Młyńskiej należy przejść w kierunku Wejherowa do najbliższego naziemnego przejścia dla pieszych między ulicami Św. Wojciecha i Ceynowy. Następnie należy cofnąć się w kierunku dworca i przejść na peron schodami;

– od strony dworca PKP na drugą stronę ulicy Gdańskiej można będzie przejść jedynie naziemnym przejściem dla pieszych między ulicami Św. Wojciecha i Ceynowy.

Źródło: Reda/Facebook

Na czas trwania robót należy stosować się do zmienionej organizacji ruchu.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24