03.05.2019 09:59 12 mike

Nocną jazdę zakończył na sygnalizatorze i… uciekł

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

W piątkową (3 maja) noc doszło do zdarzenia drogowego na głównym skrzyżowaniu w Redzie. Nieznana dotąd osoba kierująca samochodem osobowym marki Renault straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w sygnalizator świetlny, po czym zbiegła z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło około godziny 3:00, nieopodal restauracji szybkiej obsługi, na ulicy Gdańskiej. Osoba, która prowadziła osobowe auto, z dużą siłą ścięła sygnalizator świetlny, po czym zbiegła z miejsca zdarzenia. Na miejsce udali się policjanci i strażacy z wejherowskiej komendy powiatowej.

Rozbity pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Będziemy sprawdzać zapis monitoringu i przesłuchiwać ewentualnych świadków zdarzenia – mówi sierż. sztab. Karolina Pruchniak, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

W piątkowy poranek nie udało się jeszcze ustalić, kto prowadzi auto. Nie wiadomo również, czy podróżowały nim inne osoby.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24