27.04.2019 19:03 0 Kwt

Samorządowy kolejny raz zamienili urząd na boisko

fot. Grzegorz Renusz

25 drużyn, czyli ponad 250 zawodników z całej Polski, przyjechało do Redy, aby walczyć o tytuł Mistrzów Polski Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej.

Zespoły przyjeżdżają do Redy z całej Polski, dlatego organizatorzy nie mają problemu ze skompletowaniem ekip. Podczas mistrzostw zawodnicy zapominają o codziennych obowiązkach, a biurko zamieniają na parkiet.

Co roku zawodnicy przez trzy dni rywalizują o miano Mistrza Polski w trzech kategoriach: OPEN, +45 i +55. Zakończenie i wręczenie wyróżnień odbędzie się w sobotę (27 kwietnia) około godziny 21:00.

fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz fot. Grzegorz Renusz


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...