19.04.2019 13:05 0 PM

Sukces młodej wejherowianki - zagrała główną rolę w filmie 'Powrót'

Fot. materiały promocyjne

Pochodząca z Wejherowa Sandra Drzymalska zagrała główną rolę w filmie reżyserowanym przez Magdalenę Łazarkiewicz - „Powrót”.

Historia jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Opowiada o 19-letniej Uli, która została porwana z małej miejscowości, wywieziona za granicę, zniewolona i zmuszona do prostytucji. Po jakimś czacie udaje się jej uciec i wrócić do miasteczka, z którego pochodzi, ale okazuje się, że ostracyzm i osamotnienie, którego doświadcza nawet od własnej rodziny, zakłamanie w tej miejscowości i wszystkie podskórne wydarzenia powodują, że nie może się odnaleźć, buntuje się przeciwko tej hipokryzji – opowiada Sebastian Niewola z Wejherowskiego Centrum Kultury.

Sandra Drzymalska ma 26 lat. Studiuje na wydziale aktorskim PWST w Krakowie. Jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. Jana II Sobieskiego w Wejherowie, była aktorką grupy teatralnej „Prawie Lucki”. Zagrała postać Oli Kaczmarek w serialu „Belfer”. Oprócz tego można ją było zobaczyć między innymi w filmie „Listy do M. 2”.

„Powrót” będzie można zobaczyć zaraz po świętach w Wejherowskim Centrum Kultury.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...