19.03.2019 10:06 0 Mat. pras. Artykuł sponsorowany

Oglądaj 47. Galę KSW w TK Chopin!

Mat. pras.

W najbliższą sobotę odbędzie się 47. Gala KSW: The X-Warriors, w walce wieczoru zmierzą się najsilniejszy człowiek na ziemi, Mariusz Pudzianowski i debiutujący w KSW, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki. Transmisję na żywo będzie można obejrzeć w Telewizji Kablowej Chopin.


Zamów transmisję na żywo przez internet, logując się na swoje konto e-bok na www.tkchopin.pl lub telefonicznie: 58 738 97 01 – sprzedaż telefoniczna trwa do soboty (23 marca) do godziny 19:00. Po godzinie 19:00 usługę aktywować można tylko na swoim koncie eBOK. Oglądaj na kanale 3 za 39,90 zł od godziny 19:00.

Oprócz walki wieczoru, do pojedynku staną również Mistrz KSW w wadze ciężkiej Phil de Fries oraz mistrz kategorii półciężkiej i pogromca Mameda Khalidova, Tomasz Narkun, a stawką pojedynku będzie pas królewskiej kategorii wagowej należący do Anglika.

Były mistrz i ulubieniec tłumów, Borys Mańkowski, zmierzy się z kontrowersyjnym Normanem Parkiem. W walce, która powinna zapewnić olbrzymie emocje, Marcin Wrzosek podejmie Krzysztofa Klaczka.

W wadze ciężkiej były mistrz, Fernando Rodrigues Jr., przywita w klatce KSW złotego medalistę Igrzysk Olimpijskich z Pekinu, Satoshiego Ishiego. Trzecim medalistą olimpijskim w karcie walk będzie Damian Janikowski, który skrzyżuje rękawice z Aleksandarem Iliciem. Przed własną publicznością zawalczy Karolina Owczarz, która zmierzy się z Martą Chojnoską. W jednym z dwóch strać otwierających galę KSW 47 dojdzie do walki stójkowicza Macieja Kazieczki z parterowcem Bartłomiejem Koperą. Do klatki wejdzie też łodzianin Dawid Gralka, a jego przeciwnikiem będzie Paweł Polityło.

23 marca w Atlas Arenie odbędzie się 9 pojedynków:

– Philip De Fries Tomasz Narkun

– Mariusz Pudzianowski Szymon Kołecki

– Borys Mańkowski Norman Parke

– Fernando Rodrigues Jr. Satoshi Ishii

– Damian Janikowski Aleksandar Ilić

– Marcin Wrzosek Krzysztof Klaczek

– Karolina Owczarz Marta Chojnoska

– Maciej Kazieczko Bartłomiej Kopera

– Dawid Gralka Paweł Polityło


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24