11.01.2019 13:30 0 PM

Mnóstwo wylanych łez, ale jest nadzieja. Zbierają na specjalistyczną operację dla córki

Źródło: siepomaga.pl

„W życiu nie sądziłem, że coś takiego przykrego mnie spotka, że tyle łez wyleję pochylając się nad własną 2-letnią córeczką” - pisze ojciec Nadii z Redy. Dziewczynka urodziła się ze zdeformowaną ręką. Teraz rodzice dziecka z całych sił walczą o jej sprawność.

Dopóki była malutka, jej rączka była moim zmartwieniem. Teraz jest już starsza, wie, że jej dłoń nie przypomina nawet normalnej ręki. Kiedy ktoś patrzy, stara się ją chować, a mi pęka serce, bo wiem, że wcale tak nie musi być – pisze ojciec Nadii.

Nadzieję rodzicom dał Dr. Paley ortopeda z Florydy. Lekarz uznał, że Nadia może mieć cztery palce i normalne życie, jeśli uda się zdobyć ogromną kwotę pieniędzy. Nadia miała już pierwszą operację, teraz rodzina zbiera fundusze na dalsze leczenie.

Obecnie ręka dziewczynki nie jest funkcjonalna. Nadia nie może normalnie się nią posługiwać, przedmioty po prostu wylatują, a córeczka płacze, bo chciałaby wyglądać tak jak jej koleżanki – pisze ojciec dziewczynki.

Zbiórkę na siepomaga.pl wsparło już ponad 2300 osób. Na leczenie potrzeba ponad 80 tys. zł, brakuje jeszcze około 30 tys. zł.

Link do zbiórki znajduje się tutaj.

Źródło: siepomaga.pl

Źródło: siepomaga.pl


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24