07.01.2019 16:30 23 PM

Świadkowie groźnego wypadku poszukiwani

Fot. KPP Wejherowo

Policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło w miniony piątek na ul. Ofiar Piaśnicy w Wejherowie. Zderzyły się dwa samochody. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

W piątek po godzinie 15:30 na ul. Ofiar Piaśnicy w Wejherowie czołowo zderzyły się dwa auta osobowe. Ze wstępnych informacji wynika, że 28-latka kierująca samochodem nissan micra z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn najprawdopodobniej zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z jadącym z przeciwka peugeot partner, którym kierowała 43-latka.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierującej peugeot – była trzeźwa, natomiast kierującej nissanem pobrano krew do analizy - z uwagi na brak możliwości przeprowadzenia badania na miejscu. Obie kierujące zostały przetransportowane do szpitala – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy szczegółowo będą wyjaśniali okoliczności wypadku. Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt 58 672 97 53 lub 672 97 50 w godzinach 7:30 - 15:30 od poniedziałku do piątku.

Fot. KPP Wejherowo

Fot. KPP Wejherowo

Fot. KPP Wejherowo


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24