02.12.2018 18:12 0 raz

Gdańszczanki lepsze w derbach Wybrzeża

TTM

W sobotę (1 grudnia) siatkarki z APS Rumia zmierzyły się na własnym terenie z rywalkami z Gedani Gdańsk. W derbach Wybrzeża w II lidzie siatkówki kobiet lepsze okazały się dziewczyny z Trójmiasta.

Pierwszy set sobotniego spotkania należał do zawodniczek ze stolicy Pomorza. Pokonały gospodynie do 20. Siatkarkom z Rumi gorzej poszła druga część meczy, który przegrały do 16. W trzeciej jednak podniosły czoła i postawiły się rywalkom wygrywając do 13.

Niestety w czwartym secie znów swą wyższość pokazały gdańszczanki, pokonując rumianki do 15, a tym samym wygrywając mecz 3-1.

TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM TTM

Po 12 rozegranych meczach APS Rumia z ośmioma punktami na koncie zajmuje 11 pozycję w tabeli grupy 1 II ligi siatkówki kobiet. Gedania Gdańsk z 19 punktami zajmuje piąta pozycję.