17.11.2018 14:33 0 Kwt/UM Rumia

Rumia: Nauczysz się serfować po internecie

Źródło: UM Rumia

Mieszkańcy Rumi dowiedzą się, jak sprawnie i bezpiecznie funkcjonować w cyfrowym świecie. Trwa nabór uczestników do projektu "Ja w internecie", czyli bezpłatnych szkoleń mających na celu zwiększenie grupy świadomych i kompetentnych użytkowników internetu oraz odbiorców elektronicznych usług publicznych.

Uczestnikami projektu mogą być osoby, które ukończyły 25. rok życia, w tym osoby niepełnosprawne ze specjalnymi potrzebami szkoleniowymi.

Uczestnicy projektu uzyskają ponadto wsparcie w postaci szkoleń: "Rodzic w internecie"; "Moje finanse i transakcje w sieci"; "Rolnik w sieci"; "Kultura w sieci"; "Działam w sieciach społecznościowych"; "Tworzę własną stronę internetową (blog); "Mój biznes w sieci".

Celem programu jest finansowanie bezpłatnych szkoleń, których głównym założeniem jest zwiększenie grupy świadomych i kompetentnych użytkowników internetu oraz e-usług publicznych, zdolnych realizować potrzeby informacyjne, kulturalne, biznesowe, administracyjne, a także społeczne w bezpieczny i legalny sposób przy użyciu nowoczesnych narzędzi cyfrowych – informuje UM Rumia.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie mogą skontaktować się z urzędnikami pod nr tel. 58 679 65 39 lub w siedzibie Urzędu Miasta w Rumi (ul. Sobieskiego 7), pokój 010.

Program jest finansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014–2020, Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24