07.11.2018 07:12 18 mike

Śmiertelny wypadek na ulicy Dąbrowskiego w Rumi

Fot. TTM

W środę (7 listopada) nad ranem doszło do tragicznego wypadku drogowego na ulicy Dąbrowskiego w Rumi. Prowadzący samochód osobowy zjechał z drogi i z dużą siłą uderzył w rurę ciepłowniczą. Mimo podjętych czynności reanimacyjnych, nie udało się uratować życia kierowcy.


Aktualizacja, godz. 9:10

Z niepotwierdzonych informacji wynika, że do wypadku mogło dojść wskutek nagłego pogorszenia się stanu zdrowia kierowcy.


Do zdarzenia doszło około godziny 5:30 nieopodal granicy z Gdynią. Strażacy z wejherowskiej komendy powiatowej otrzymali zgłoszenie o wypadku trzy minuty później.

Na miejsce zostały zadysponowane trzy zastępy straży pożarnej – dwa z JGR i jeden z OSP – informuje dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie. Zadysponowano również zespół ratownictwa medycznego i patrol policji.

Fot. Krystian/TTM Fot. Krystian/TTM Fot. Czytelnik Fot. Krystian/TTM Fot. Krystian/TTM Fot. Krystian/TTM Fot. Czytelnik Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM

Nie wiadomo, jakie były przyczyny tej tragedii. Ich wyjaśnianiem zajmą się funkcjonariusze z wejherowskiej komendy. Nieoficjalnie wiadomo, że czynności reanimacyjne na miejscu wypadku trwały około godzinę. Niestety, nie udało się przywrócić czynności życiowych kierowcy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24