14.09.2018 15:20 3 raz

Norda czeka na gości z Wysp Brytyjskich

Źródło: Google Maps

Mimo że wakacje już za nami, Pomorze ciągle może być atrakcyjne, choćby dla turystów z Wielkiej Brytanii. Teraz będą mogli się oni zauroczyć urokami m.in. Kaszub Północnych, po tym jak region odwiedzą tamtejsi touroperatorzy.

W poniedziałek (10 września) grupa siedmiu osób reprezentujących biura tour operatorów i travel agentów z Wielkiej Brytanii przybyła na Pomorze. Jak podają przedstawiciele Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, podczas trzydniowej wizyty goście odwiedzą Gdańsk, Sopot, Kościerzynę, Chmielno, a także tereny gmin Stężycy oraz Choczewo.

Ideą programu jest zaprezentowanie gościom nieznanym im do tej pory miejsc poza metropolią, w których zaznać można spokojnego wypoczynku w rytmie slow life – wyjaśniają organizatorzy wizyty Brytyjczyków. – Goście pod opieką przedstawiciela ZO Polskiej Organizacji Turystycznej w Londynie, odwiedzą Pomorskie po raz pierwszy. Jest to szansa na prezentację potencjału naturalnego i kulturalno-historycznego regionu.

W programie wizyty znalazły się zarówno prezentacje obiektów turystycznych i noclegowych w różnych standardach oraz kultury regionu. Goście będą mieli szansę poznać pomorską tradycję kulinarną i skorzystać z różnych form aktywnego wypoczynku.

Study tour dla przedstawicieli brytyjskiego rynku jest szansą na zwiększenie zainteresowania tour operatorów bogatą ofertą regionu i włączenie pozamiejskich pobytów w pomorskim do katalogów bur podróży – dodają przedstawiciele PROT.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24