11.08.2018 10:00 0 mike

Przybliżą dzieciom tajniki programowania

Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay.com

Wakacje mogą być nie tylko czasem beztroskiej rozrywki. Okres wolny od nauki można wykorzystać na rozwijanie praktycznych umiejętności, takich jak programowanie. Okazją do opanowania tej sztuki będą warsztaty „Programować każdy może”, które odbędą się w Pierwoszynie, w dniach 20–24 sierpnia.

Dobra zabawa, jak i pożyteczna nauka – tak w skrócie można podsumować sierpniowe warsztaty, które odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury w Pierwoszynie. W projekcie mogą uczestniczyć dzieci powyżej 10 lat. Udział jest bezpłatny.

Spotkania odbywać się będą w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ,,PROJEKTOR – wolontariat studencki”. W programie warsztatów m.in.: budowanie LEGO MINDSTORMS, BE CREO, DASH-DOT oraz specjalna niespodzianka dla Uczestników! – zapowiadają organizatorzy.

Celem projektu jest przekazanie dzieciom wiedzy i pobudzenie ich wyobraźni. Jak wiadomo, najlepszą formą nauki jest wykorzystanie dobrej zabawy, a tej nie powinno zabraknąć na warsztatach.

Zajęcia będą się odbywać w godzinach 9:00–13:00, w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie. Liczba miejsc jest ograniczona i decydować będzie kolejność zgłoszeń. Na warsztaty można się zapisywać drogą e-mailową ([email protected]) lub telefoniczną (58 620 06 95).


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24