11.07.2018 13:00 9 Natalia/Władysławowo.pl

Władysławowo: zakończono renowację kolejnej ulicy

Źródło: wladyslawowo.pl

Przebudowana została ulica Floriana Ceynowy we Władysławowie. Nowa nawierzchnia ułatwia kierowcom podróż od ulicy Męczenników Wielkiej Wsi do ulicy Średniej. To już piąta oddana do użytku w ciągu ostatnich dwóch tygodni inwestycja drogowa w gminie Władysławowo.

Zakres robót przy ul. Floriana Ceynowy obejmował m.in. przebudowę dwukierunkowej jezdni, budowę ciągu pieszo-jezdnego, obustronnych chodników dla pieszych, zatoki postojowej, pasa zieleni, przebudowę istniejących zjazdów do posesji, a także budowę kanalizacji deszczowej.

Źródło: wladyslawowo.pl

To pierwszy etap przebudowy jednej z najstarszych dróg we Władysławowie. Ostatnie tygodnie są dowodem systematycznej rozbudowy arterii ruchu na terenie naszej gminy. Poprawa warunków do jazdy, tak na drogach lokalnych, jak i dojazdowych do gminy, powinna w znaczący sposób zwiększyć komfort poruszania się, a nade wszystko bezpieczeństwo uczestników ruchu – mówi Roman Kużel, burmistrz Władysławowa.

Źródło: wladyslawowo.pl

Przez ostatnie kilkanaście dni w gminie udostępniono kierowcom m.in. trasę Łebcz–Władysławowo, ulicę Górną i stanowiącą nowy deptak ul. Obrońców Westerplatte w Jastrzębiej Górze, a także ul. Sucharskiego we Władysławowie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...