06.07.2018 12:14 10 mike

Pięć osób poszkodowanych, w tym dwoje dzieci, w czołowym zderzeniu subaru i BMW

Fot. Marek/TTM

W piątek (6 lipca) po godzinie 11:00 na drodze między Gnieżdżewem a Łebczem doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – subaru i BMW. W wyniku tego zdarzenia drogowego poszkodowanych zostało pięć osób, w tym dwoje dzieci – roczne i w wieku dwóch lat.

Puccy strażacy otrzymali informację o zderzeniu na trasie z Gnieżdżewa do Łebcza o godzinie 11:13. Na miejsce zostały zadysponowane trzy zastępy strażackie i zespoły ratownictwa medycznego. Powiadomiono też policję z komendy rejonowej w Pucku.

Jak wynika z niepotwierdzonych jeszcze informacji, najpoważniej zostali ranni kierujący samochodami. W BMW podróżowały cztery osoby, rodzina z dwojgiem dzieci, które zostały przewiezione do szpitala na obserwację. W subaru jechała jedna osoba.

Fot. Marek/TTM Fot. Marek/TTM Fot. Marek/TTM Fot. Marek/TTM Fot. Marek/TTM Fot. Marek/TTM Fot. Marek/TTM Fot. Marek/TTM Fot. Marek/TTM Fot. Marek/TTM

Wskutek zdarzenia drogowego całkowicie została zablokowana trasa Gnieżdżewo–Łebcz. Trwa ustalanie przyczyn zderzenia dwóch pojazdów.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24