04.07.2018 14:05 3 Natalia/wladyslawowo.pl

Władysławowo: Ulica Sucharskiego w nowej odsłonie

Źródło: wladyslawowo.pl

Wraz z początkiem lipca remontu doczekała się uczęszczana przez mieszkańców Władysławowa ulica Sucharskiego. Inwestycja kosztowała miasto niespełna 250 tysięcy złotych.

Droga łącząca Żwirową z Aleją Żeromskiego we Władysławowie jest już dostępna – i to w nowym wydaniu. Mowa oczywiście o ulicy Sucharskiego, a dokładnie – o odcinku od Żwirowej do Unruga, gdzie wykonano odprowadzenie dla wód deszczowych, a płyty typu YOMB zastąpiła nawierzchnia z kostki brukowej.

Źródło: wladyslawowo.pl

To doskonałe połączenie dla osób chcących dostać lub wydostać się z centrum Władysławowa, nie wjeżdżając od głównego dojazdu, tj. ul. Gdańskiej i ronda prowadzącego na Półwysep Helski. Trasa staje się szczególnie atrakcyjna, jeśli dołożymy do niej przebudowaną Żwirową, nowoczesne rondo, jak i niedawno udostępnioną dla ruchu samochodowego drogę od strony Łebcza.

Źródło: wladyslawowo.pl

Inwestycja zakładała wymianę istniejącej nawierzchni z płyt YOMB na nawierzchnię z kostki brukowej betonowej na odcinku ponad 160 metrów, wraz z korektą krawędzi jezdni, a także odprowadzeniem wód deszczowych. Przy okazji tego zadania wykorzystano zmagazynowaną kostkę, pochodzącą z innych realizowanych zadań inwestycyjnych. Łączny koszt zamknął się kwotą niespełna 250 tysięcy złotych.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...