30.05.2018 14:50 7 mike/KMP Gdańsk

Policja publikuje zdjęcia podejrzanych o napad na Szwedów

Źródło: KMP Gdańsk

Trwa śledztwo w sprawie napadu na dwóch Szwedów, do którego doszło kilka dni temu w Gdańsku. Funkcjonariusze z gdańskiej komendy miejskiej zabezpieczyli monitoring z miejsca zdarzenia. Prokuratura podjęła decyzję o upublicznieniu zdjęć mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym rozbojem.

Do zdarzenia doszło 21 maja przy ulicy Katarzynki w Gdańsku. Trzech mężczyzn zaatakowało dwóch obywateli Szwecji. Jeden z napadniętych stracić telefon komórkowy.

Źródło: KMP Gdańsk Fot. KMP Gdańsk Źródło: KMP Gdańsk Fot. KMP Gdańsk Źródło: KMP Gdańsk Źródło: KMP Gdańsk

Policjanci do prowadzonego postępowania zabezpieczyli zapis monitoringu z jednego ze sklepów, w którym trzech młodych mężczyzn mogących mieć związek ze zdarzeniem robi zakupy. Prokurator podjął decyzję o upublicznieniu wizerunku tych osób – informują kryminalni z Gdańska.

Policja zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości osób uwidocznionych na zdjęciach i nagraniach lub o wskazanie miejsca ich pobytu. W tej sprawie można się skontaktować osobiście z II Komisariatem Policji w Gdańsku (ul. Długa Grobla 4) lub telefonicznie, pod całodobowym numerem dyżurnego: 58 328 44 22, albo z wydziałem kryminalnym pod numerem 58 328 45 41. Można też zadzwonić pod numer alarmowy **997 bądź zgłosić się do najbliższej jednostki policji.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...