02.02.2017 11:42 0 Redakcja/TTM
Po kilkunastodniowej przerwie, radni powrócili do obrad w ramach pierwszej w tym roku sesji. Jedna z przegłosowanych uchwał dotyczyła uregulowania kwestii korzystania z słupów i tablic ogłoszeniowych w mieście.
Koniec samowolki z rozwieszaniem ulotek i reklam na słupach i tablicach informacyjnych, urząd bierze sprawy w swoje ręce i podjętą uchwałą reguluje te kwestie.

To nie koniec reklamowych porządków w Redzie. Do końca roku radni mają podjąć uchwałę dotyczącą dużych banerów które zalewają miejską przestrzeń.
Podczas sesji radni pochylili się także nad tematem przystąpienia do projektu bezpieczny powiat.
Kolejny projektem do którego reda chciałaby przystąpić to "Rower Metropolitalny" – ma on związek z węzłem integracyjnym, który ma powstać w pobliżu dworca PKP
Radni do obrad powrócili po kilkunastodniowej przerwie, w ramach pierwszej sesji w tym roku która odbyła się 13 stycznia.