16.05.2011 14:45 0

Rumia: Trzy punkty na koncie Orkana

Orkan Rumia na własnym boisku pokonał przedostatnią w tabeli Regę Trzebiatów 2:0. Mimo znaczącej przewagi, gospodarze popełniali jednak wiele błędów.

Piłkarze Orkana od samego początku spotkania stwarzali sytuacje bramkowe. Jednak pierwszy gol padł dopiero w 30 minucie, po strzale z 6 metrów, Rolanda Kazubowskiego. Również Kazubowski zafundował rywalom bramkę „do szatni”, ustalając wynik meczu na 2:0. W drugiej połowie, mimo wielu okazji, rumianom nie udało się podwyższyć wyniku. Kolejny mecz ligowy odbędzie się 21 maja w Słupsku.

Składy obu drużyn:

Orkana SSA: Duda, Szweda, Dirda (84 Proch), Rogalski (31 Bodzak), Meler, Smarzyński, Kowalczyk, Stępień, Adamus, Dubicki, Kazubowski (69 Prinz).

Rega: Twarzyński, Świech, Zaręba, Bogacz, Bogusz, Piwowarczyk, Jarecki, Kordowski, Szustek, Krzykowski, Remplewicz.