18.04.2011 11:20 0

Reda: Samorządowcy pod siatką

W niedzielę zakończyły się XV Mistrzostwa Polski w piłce siatkowej pracowników samorządowych. Najlepsi okazali się przedstawiciele Starogardu Gdańskiego.

W sali sportowej Zespołu Szkół nr 1 przy ulicy Łąkowej oraz w sali sportowej Zespołu Szkół nr 2 przy ulicy Brzozowej na Ciechocinie rywalizowało ponad 350 samorządowców z całego kraju. W finale, drużyna Starogardu Gdańskiego pokonała 2:0 Bielsk Podlaski. Trzecie miejsce zajęła ekipa Nysy, która pokonała 2:1 zawodników z Luzina.

Uroczyste zakończenie turnieju odbyło się w Hotelu Murat. Podczas spotkania wręczono odznaczenia i nagrody. Wyłoniono także najlepszą siatkarkę mistrzostw, którą została Monika Walentynowicz oraz najlepszego siatkarza - Pawła Pawlaka.