18.12.2023 16:00 0 TS

Kaszub Cup w Luzinie. Poznaliśmy mistrza Kaszub w futsalu! |ZDJĘCIA

źródło: GOSRiT Luzino

Drużyna Zenitu Łęczyce triumfowała w Mistrzostwach Kaszub. Turniej rozegrano w ramach cyklu Kaszub Cup w Luzinie.

Już tradycyjnie, do udziału w imprezie, zaproszone zostały drużyny piłkarskie z różnych poziomów rozgrywek piłkarskich od B-klasy, poprzez V ligę, do III ligi. Zwycięzcą turnieju został A-klasowy Zenit Łęczyce, który w finale pokonał V ligową Błyskawice WWGLASS Reda Rekowo. Trzecie miejsce w turnieju zajęły, na co dzień grający w V lidze, Orlęta Reda, które okazały się lepsze od III ligowego Wikędu Luzino.

Indywidualne wyróżnienia

Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się - Oskar Pruszyński-Raban (Orlęta Reda ), najlepszym bramkarzem - Mateusz Mayer (Zenit Łęczyce), a królem strzelców został Sebastian Neumann (KS LZS Kębłowo).