04 Luty 2024

Puste miejsca

Kultura Stara Apteka, Gdańsk

Julia i Paul spodziewają się dziecka. Jednak od samego początku ciąża nie przebiega prawidłowo. W wyniku kolejnych komplikacji bohaterka zmuszona jest stanąć przed decyzją, która odciska trwały ślad na jej psychice. Julia, wciąż rozpamiętując przeszłość przestaje odczuwać teraźniejszość. Jest jednak ktoś, kto używając narzędzi z pogranicza teatru i terapii podejmie próbę uzdrowienia kobiety.

czytaj więcej

CAVALIADA Sopot

Sport Ergo Arena, Sopot

Wielkie Jeździeckie Święto po raz trzeci odbędzie się w dniach 1-4.02.2024 w ERGO ARENIE. W roku 2024 CAVALIADA Sopot powraca z niepowtarzalną ofertą dla miłośników jeździectwa, rodzin z dziećmi oraz wszystkich entuzjastów, pragnących uczestniczyć w największym wydarzeniu jeździeckim w Polsce. Organizatorzy przygotowali pełen atrakcji program, który zachwyci zarówno doświadczonych, jak i najmłodszych miłośników koni i nie tylko.

czytaj więcej

Zimowy Festiwal Dmuchańców

Inne Centrum Sportowe, Kosakowo

Z radością prezentujemy naszą wyjątkową ofertę, stworzoną z myślą o aktywnym spędzeniu ferii przez najmłodszych uczestników. Nasza firma Dmuchańce Pomorskie specjalizuje się w organizacji imprez z użyciem dmuchanych konstrukcji, dostarczając niezapomniane chwile rozrywki i śmiechu dla dzieci.

czytaj więcej

FERIE: Szemud, Łebno, Kielno, Bojano

Inne , Kielno, Bojano, Szemud, Łebno

czytaj więcej

FERIE: Linia, Strzepcz

Inne , Linia, Strzepcz

czytaj więcej

FERIE: Gmina Łęczyce

Inne , Gmina Łęczyce

czytaj więcej

FERIE: WCK Wejherowo

Inne Filharmonia Kaszubska, Wejherowo

Ferie w Filharmonii Kaszubskiej Myślisz, że ferie w mieście są nudne? Mamy dla Ciebie rewelacyjną propozycję! Wybierz się do Filharmonii Kaszubskiej i przekonaj, że ferie mogą być pełne pasji, kreatywności i fascynujących doświadczeń!

czytaj więcej