02 Luty 2024

Dancing with the Big Band

Koncerty Filharmonia Kaszubska, Wejherowo

"Dancing With The Big Band" to autorskie widowisko taneczne łączące taniec i sztukę stepowania z muzyką wykonywaną na żywo.

czytaj więcej

CAVALIADA Sopot

Sport Ergo Arena, Sopot

Wielkie Jeździeckie Święto po raz trzeci odbędzie się w dniach 1-4.02.2024 w ERGO ARENIE. W roku 2024 CAVALIADA Sopot powraca z niepowtarzalną ofertą dla miłośników jeździectwa, rodzin z dziećmi oraz wszystkich entuzjastów, pragnących uczestniczyć w największym wydarzeniu jeździeckim w Polsce. Organizatorzy przygotowali pełen atrakcji program, który zachwyci zarówno doświadczonych, jak i najmłodszych miłośników koni i nie tylko.

czytaj więcej

FERIE: Bolszewo i Gościcino

Inne Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo, Bolszewo i Gościcino

czytaj więcej

Zimowy Festiwal Dmuchańców

Inne Centrum Sportowe, Kosakowo

Z radością prezentujemy naszą wyjątkową ofertę, stworzoną z myślą o aktywnym spędzeniu ferii przez najmłodszych uczestników. Nasza firma Dmuchańce Pomorskie specjalizuje się w organizacji imprez z użyciem dmuchanych konstrukcji, dostarczając niezapomniane chwile rozrywki i śmiechu dla dzieci.

czytaj więcej

FERIE: Szemud, Łebno, Kielno, Bojano

Inne , Kielno, Bojano, Szemud, Łebno

czytaj więcej

FERIE: Linia, Strzepcz

Inne , Linia, Strzepcz

czytaj więcej

FERIE: Gmina Łęczyce

Inne , Gmina Łęczyce

czytaj więcej

FERIE: WCK Wejherowo

Inne Filharmonia Kaszubska, Wejherowo

Ferie w Filharmonii Kaszubskiej Myślisz, że ferie w mieście są nudne? Mamy dla Ciebie rewelacyjną propozycję! Wybierz się do Filharmonii Kaszubskiej i przekonaj, że ferie mogą być pełne pasji, kreatywności i fascynujących doświadczeń!

czytaj więcej