Kariera IT - spotkanie branży informatycznej w Trójmieście

Koncerty, Sopot

Data 24.09.2016 00:00
Miejsce Hotel Sheraton
Miejscowość Sopot

Już 24 września (sobota) odbędzie się kolejna trójmiejska edycja wydarzenia Kariera IT. Tym razem spotykamy się w Hotelu Sheraton w Sopocie.

Czym jest Kariera IT? To spotkanie dla szeroko rozumianej branży informatycznej, skierowane do wszystkich specjalistów IT, programistów oraz studentów kierunków informatycznych. Łączymy targi pracy z konferencją, zatem jesteśmy pewni, że wszyscy działający w tej branży znajdą dla siebie coś ciekawego.

Na uczestników czekają liczne atrakcje: prelekcje merytoryczne, prezentacje najlepszych ofert pracy, pokazy nowinek technologicznych i konkursy z nagrodami.

Wydarzenie umożliwia nawiązanie kontaktów z pracodawcami w luźniej atmosferze i wzięcia udziału we wstępnej rekrutacji do kilku firm jednego dnia. Ponadto, dzięki mocnej części merytorycznej, pomaga w podwyższeniu własnych kompetencji oraz poznaniu nieszablonowych rozwiązań.

Wybrane tematy prelekcji: - Pułapki liczb zmiennoprzecinkowych (Adam Sawicki) - Domeny, usługi i zdarzenia w architekturze rozproszonej (Michał Łukaszewski) - Introduction to Functional Reactive Programming (Eliasz Sawicki) - Akka-http – functional approach to REST services (Szymon Pacanowski) - Scrum to nie Agile! Znajdź 10 przekłamań (Wòjcech Makùrôt) - Wkrótce kolejne tematy....

Swoje oferty pracy zaprezentują m.in.: Connectis, Accenture i Quad Graphics.  Będzie również okazja zobaczenia jak działają roboty oraz zobaczyć jakie projekty aktualnie tworzy Hackerspace Trójmiasto.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny! Żeby wziąć w nim udział, należy jedynie zarejestrować się na stronie. Formularz dostępny jest pod opisami prelegentów!

Link do wydarzenia: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-sopot-24-09-2016/

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/627563170739814/