Informacje z dróg

05.08.2015

14:34

Tak wygląda wjazd z Władysławowa na Półwysep Helski.

14:32

Duży ruch na drodze wjazdowej do Dębek, czyli ulicy Morskiej.

14:28

W dalszym ciągu biegi redukujemy jadąc ze Swarzewa do Władysławowa i dalej do Chałup. Zator tworzy się również na drodze z Władysławowa do Jastrzębiej Góry.

14:24

Korkuje się ulica Hutnicza w Gdyni. Zwolnić muszą także kierowcy jadący Estakadą w kierunku Pogórza. Duże natężenie ruchu również na ulicy Morskiej.

13:09

Na pasie w kierunku Gdyni, na wysokości Szadółek miała miejsce kolizja. Tworzą się korki.

12:37

Korek od Karwi do Władysławowa. Korkuje się również wjazd do Władysławowa od strony Redy. Kierowcy stoją od Gnieżdżewa. Powoli auta poruszają się na Półwyspie w obie strony.

12:33

Korkuje się ul. Pucka w Redzie w obydwie strony. Na utrudnienia natrafią kierowcy zmierzający na Półwysep Helski, jak i kierowcy jadący z Władysława.

11:17

Korek przy wyjeździe z Bolszewa na krajowa 6 aż do Galerii Bolszewo - informuje Patrycja.

11:17

Korek przy wyjeździe z Bolszewa na krajowa 6 aż do Galerii Bolszewo - informuje Patrycja.

10:39

09:53

Tłoczno na krajowej szóstce na trasie Rumia - Reda w kierunku zjazdu na ul. Pucką, jest więcej aut niż podczas porannego szczytu.

09:51

Duże zagęszczenie ruchu na Półwyspie w obie strony, jednak póki co nie ma korków ani większych utrudnień.

09:47

W żółwim tempie poruszają się kierowcy na trasie ze Swarzewa do Władysławowa oraz z Karwi do Władysławowa. Z minuty na minutę samochodów przybywa, przybywa również plażowiczów we Władysławowie.

09:46

Ruch na Obwodnicy po wypadku między Osową a Matarnią w kierunku Gdyni wrócił do normy. Całą Obwodnicą jedzie się już płynnie.

08:49

Coraz bardziej korkuje się trasa z Karwi do Władysławowa, w samym Władysławowie mamy już spory korek w obie strony. Dużo aut przemieszcza się także ze Swarzewa w kierunku Półwyspu. Na trasie Jastarnia-Hel również tłoczno.