Informacje z dróg

08.09.2015

15:14

14:53

Niedzielne utrudnienia w Gdyni:

13 września 2015 r. (niedziela) w związku z przejściem uczestników uroczystości po mszy świętej z Kościoła NMP KP pod Pomnik „W Hołdzie Zesłańcom Sybiru” w Parku Rady Europy nastąpi całkowite ograniczenie ruchu drogowego następujących ulic:

w godz. 10.50 - 11.40

  • ul. Świętojańskiej (na odcinku od ul. 10 lutego do ul. Armii Krajowej)

  • ul. Armii Krajowej (na odcinku od ul. Świętojańskiej do parkingu przy ul. Zawiszy Czarnego).

14:41

Na wysokości Węzła Karczemki na Obwodnicy Trójmiasta doszło do zdarzenia drogowego. Kolizja miała miejsce na pasie w kierunku A1.

14:40

Złe warunki pogodowe powodują, że na drogach może być ślisko. Oprócz tego jest bardzo słaba widoczność. Apelujemy kierowców o ostrożność!

13:54

Korek w Wejherowie ma już kilkaset metrów.

13:49

  • Ciężarówka zablokowała ruch na krajowej szóstce, na pasie w kierunku Gdańska. Do zdarzenia doszło na wysokości Lidla w Wejherowie - informuje Agnieszka.

12:51

Poinformuj nas o tym, co dzieje się na trasie. Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajduje się na portalu Nadmorski24.pl w zakładce Informacje Drogowe.


Na najbardziej aktywnych internautów czekają bilety do Multikina! W formularzu kontaktowym prosimy o podanie swojego maila.

10:25

Zakorkowana jest krajowa szóstka w Rumi, na pasie w kierunku Gdyni. Szczególne utrudnienia od wysokości CH Port Rumia aż do Galerii Rumia - informuje Radek.

09:42

W związku z uszkodzeniem nawierzchni ul. Przemysłowej w Wejherowie, dla linii nr 1 zmieniono przebieg trasy krajową szóstką i ul. Tartaczną.

Autobus nie zatrzymuje się na przystankach Gulgowskiego, Rogali, Cementownia w obu kierunkach. Przystanek Tartaczna na ul. Szkolnej zostaje przeniesiony na ul. Tartaczną.

09:41

W Gdyni zwolnimy na Hutniczej, zwłaszcza przy zjeździe na Estakadę, gdzie drogowcy remontują drogę. Nieco dłużej zajmie nam również przejazd ulicą Unruga.

09:36

Biegi zmniejszymy na krajowej szóstce w Rumi od Sabata aż do skrzyżowania z ulicą Przemysłową. Wolniej jedziemy także w Redzie od cmentarza komunalnego aż do skrzyżowania z ulicą Pucką. W Wejherowie zwolnimy na wysokości dworca SKM Śmiechowo oraz na wysokości skrzyżowania szóstki z Chopina.

08:49

Pusto i spokojnie w dalszym ciągu na drogach powiatu puckiego. Śladu po wakacyjnych korkach nie ma już we Władysławowie, gdzie rogi świecą pustkami.

08:47

Dwie zmiany świateł stracimy na Zamostnej w Bolszewie, gdzie korkuje się wyjazd na krajową szóstkę.

08:42

Bez zdarzeń drogowych na trasie Gdynia-Lębork. Niewielki zator mamy jedynie przy zjeździe z Obwodnicy.

08:09

Zakorkowana jest ulica Swarzewska w Gdyni oraz Kartuska od Pustek aż do dworca PKP w Chyloni. Na utrudnienia napotkamy również na skrzyżowaniu Morskiej i Wiejskiej, gdzie doszło do kolizji. Jak informuje nas Radek, na miejscu pracuje policja.