Informacje z dróg

07.08.2015

09:48

Na niewielkie utrudnienia natrafią mieszkańcy Wejherowa. Pomiędzy ulicami Stefczyka i Necla trwa budowa ulicy Chmielewskiego. W związku z tym na osiedlu Śmiechowo-Północ kierowcy muszą liczyć się z objazdami tego rejonu przez ulicę Konopnickiej.

09:44

Z dużymi problemami jedziemy ulicą Żeromskiego we Władysławowie aż do samego Chłapowa, biegi musimy zredukować także na drodze do Jastrzębiej Góry.

09:43

Zakorkowany jest również wjazd do Pucka od strony Redy. Zator utrzymuje się aż do skrzyżowania z ulicą 10 Lutego.

09:40

W Redzie na krajowej szóstce postoimy już od ulicy Obwodowej. Korek utrzymuje się aż do skrzyżowania z ul. Pucką. Osobom zmierzającym do Wejherowa radzimy obrać alternatywną drogę i pojechać trasą Leśna-Cegielniana.

09:37

Na Obwodnicy Trójmiasta, tuż przed Matarnią, tworzy się kilkusetmetrowy korek. Apelujemy o zachowanie ostrożności w tym miejscu.

08:43

Dynamicznie zmienia się sytuacja na Obwodnicy. Korkuje się zjazd w Chyloni. Biegi musimy zredukować również przed Chwarznem, na pasie w kierunku Gdyni. Utrudnienia również na Chwaszczyńskiej przy wjeździe na Obwodnicę.

08:39

Zator tworzy się między Jastrzębią Górą a Władysławowem w obie strony. Po Władysławowie jedzie się powoli, korkuje się wjazd na rondo. Podejrzewamy, że sytuacja drogowa w tym miejscu będzie się pogarszać.

08:26

W Redzie tworzy się niewielki zator przed skrzyżowaniem z ul. Pucką. Poczekamy tu kilka zmian świateł. Dalej na ul. Puckiej również korek w kierunku Widlina.

08:23

W Gdańsku korek tworzy się na Małowiejskiej, w Sopocie postoimy na Malczewskiego od Brodwina. W Gdyni korków póki co nie ma.

07:46

Zepsuta ciężarówka przestała już blokować ruch na Obwodnicy Trójmiasta. Droga została udrożniona.

07:26

Poinformuj nas o tym, co dzieje się na trasie. Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na portalu Nadmroski24.pl

07:20

Bez utrudnień nadal poruszamy się krajową szóstką z Redy do Kębłowa. Ruch na tej trasie jest płynny.

07:17

Korkuje się już trasa z Jastrzębiej Góry do Władysławowa, bardzo tłoczno robi się na rondzie we Władysławowie. Tymczasem na drodze na Półwysep jedzie się bardzo płynnie.

07:15

Tymczasem zwolnimy na Obwodnicy Trójmiasta. Za zjazdem z Trasy Kwiatkowskiego przed Chwarznem ruch utrudnia zepsuta ciężarówka. W tym miejscu radzimy szczególnie uważać.

07:11

Powoli rozkręca się poranny szczyt komunikacyjny.Zwiększa się ilość aut na Armii Krajowej w Gdańsku, zwolnić musimy również na Łostowickiej i Okopowej. W Gdyni korków jeszcze nie ma, ale z minuty na minutę ruch systematycznie się zwiększa.