Informacje z dróg

04.08.2015

07:23

Na krajowej szóstce bez utrudnień. Maksymalną prędkością jedziemy z Kębłowa aż do Redy. We Władysławowie jeszcze bez utrudnień, podobnie na drodze łączącej Redę z Puckiem.

07:21

Pusto na drodze dojazdowej do Dębek, jak i na trasie z Karwi do Białogóry. Bez korków również na drodze łączącej Wejherowo z Krokową.

07:19

Na samej autostradzie bez problemów na bramkach wjazdowych i wyjazdowych w Rusocinie. Ruch jest także niewielki na samej A1 - informuje nas Radek.

07:03

Kilkanaście minut temu na Obwodnicy doszło do wypadku. Zdarzenie miało miejsce na wysokości Straszyna, na pasie w kierunku Gdyni. Głównymi ulicami Trójmiasta podróżujemy bez utrudnień. Podobnie jest na trasie z Wejherowa do Redy, gdzie humor popsuć nam może jedynie zwiększony ruch.

07:01

Kolejne zdarzenie na Obwodnicy Trójmiasta. Na wysokości zjazdu Kowale doszło do zderzenia trzech samochodów. Kolizja miała miejsce na pasie w kierunku A1.

03.08.2015

19:33

Chałupy- Władysławowo stoimy w korku gigancie już godzinę - informuje nas sobieradek.

16:06

Popołudniowy szczyt wciąż jest widoczny. Utrudnienia występują zarówno w Trójmieście, jak i na drogach powiatów wejherowskiego i puckiego. Droga wojewódzka numer 216 na wysokości Redy, w obie strony, mocno się korkuje.

15:22

Na Obwodnicy Trójmiasta, po kolizji w której uczestniczyło siedem samochodów, ruch powoli się stabilizuje.

15:11

Korek na Obwodnicy Trójmiasta. Jego początek sięga aż bramek wyjazdowych z A1 a kończy się na wysokości Kowal.

14:15

Korkuje się ulica Morska od Akademii Morskiej aż do Estakady Kwiatkowskiego - informuje Radek.

13:42

Mamy więcej informacji o wypadku na krajowej szóstce. Zderzyły się dwa samochody osobowe około 1,5 km za Bożympolem, na wysokości miejscowości Wielistowo. W wyniku zdarzenia zablokowany jest jeden pas ruchu.

W wyniku zderzenia najprawdopodobniej ucierpiały dwie osoby. Utrudnienia na tym odcinku drogi potrwać mogą jeszcze przez około godzinę.

13:31

Wypadek drogowy w Bożympolu Wielkim. Prawdopodobnie dwie osoby zostały poszkodowane - informuje nas czytelnik.

13:05

12:44

Aż siedem aut zderzyło się na Obwodnicy Trójmiasta! Do zdarzenia doszło między Gdańskiem Południe a Gdańskiem Szadółki. Do zdarzenia doszło na pasie w kierunku Gdyni.

11:33

Przemierzając rondo we Władysławowie stracimy dobrych kilka minut.