Informacje z dróg

10.09.2015

07:31

Korek na Obwodnicy tworzy się już od wysokości Demptowa. Z minuty na minutę przybywa aut i korek się zwiększa.

06:44

Zła informacja dla osób wybierających się do Warszawy. Mamy czołowe zderzenie między Cedrami Małymi a Cedrami Dużymi na krajowej siódemce. Trzy osoby zostały ranne. Policja wyznaczyła objazdy.

06:39

Krajowa szóstka między Lęborkiem a Gdynią jest w pełni przejezdna, kierowcy poczekają jedynie przed światłami w Wejherowie czy w Gdyni.

06:34

Przypominamy o utrudnieniach na Obwodnicy Trójmiasta. Drogowcy przez 3 tygodnie na wysokości Chwarzna montować będą ekrany akustyczne, w związku z tym wczoraj zajęli jeden pas ruchu. Tylko pierwszego dnia po zwężeniu jezdni gigantyczne korki tworzyły się do samego wieczora. Podobnie jest teraz, z minuty na minutę, na pasie w kierunku Gdańska zwiększa się zator. Obecnie korek mamy już od zjazdu z Estakady.

06:31

Poranek przywitał nas mgłami ograniczającymi widoczność. Radzimy zdjąć nogę z gazu i dostosować prędkość do panujących warunków.

09.09.2015

16:51

Zakorkowana jest nadal obwodnica i trasa kwiatkowskiego w kierunku Autostrady A1, przejazd tam zajmuje do 40 min

Przemek

15:59

Kolizja w Kowalach, gdzie na Świętokrzyskiej zderzyły się dwa samochody.

15:23

  • Korki napotkają kierowcy jadący ulicą Hutniczą w kierunku Rumi - pisze Andrzej.

15:16

  • Zakorkowana estakada w kierunku obwodnicy. Problemy również na samej Obwodnicy Trójmiasta - od Chyloni aż do Karwin, gdzie zablokowany jest jeden pas ruchu. Powodem jest trwający remont paneli akustycznych - informuje Radek.

14:27

Dziś (9 września) rozpoczęły się prace związane z budową ekranów akustycznych w okolicy węzła Gdynia Chwarzno na Obwodnicy Trójmiasta. Modernizacja spowoduje ograniczenie jezdni w kierunku Łodzi do jednego pasa ruchu. Utrudnienia potrwają najprawdopodobniej do końca września. Późniejsze prace spowodują zwężenie jezdni prowadzącej do Szczecina. Prace na tym pasie potrwają do końca października.

12:41

Kolejne utrudnienia na torach w Trójmieście. Tym razem z powodu usterki rozjazdu we Wrzeszczu wystąpią opóźnienia pociągów między stacjami Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa (Linia PKM). Opóźnienia pociągów do 15 minut.

11:33

Pociąg relacji Lębork-Gdańsk Śródmieście w wyniku zdarzenia z podróżnym doznał 25 minut opóźnienia.

Okazało się, że na torach w Oliwie leżał człowiek, kierujący w porę zatrzymał pociąg.

10:47

W zawiązku ze zdarzeniem pociągu relacji Lębork-Gdańsk Śródmieście z podróżnym, pociąg jest opóźniony 30 minut. Mogą występować opóźnienia pociągów na odcinku Gdańsk - Wejherowo - Gdańsk do 10 minut.

09:50

Obwodnica Trójmiasta jest obecnie w pełni przejezdna, nie ma utrudnień na całym odcinku. Również ulicą Morską w Gdyni jedzie się płynnie.

09:48

Poranny szczyt za nami, ruch na trasach Małego Trójmiasta Kaszubskiego jest umiarkowany, na drogach powiatu puckiego także bez utrudnień.