Informacje z dróg

06.08.2015

09:46

Na utrudnienia kierowcy mogą natrafić na trasie Gdańsk-Żukowo, gdzie jeden pas ruchu zajmują służby zabezpieczające przydrożne drzewa.

08:51

Wyraźny zator tworzy się miedzy Jastrzębią Górą a Władysławowem w obie strony. Po Władysławowie jedzie się bardzo powoli, a wjazd na rondo jest zakorkowany praktycznie z każdej strony. Podejrzewamy, że sytuacja drogowa w tym miejscu będzie się pogarszać.

08:48

W Redzie tworzy się zator przed skrzyżowaniem z ul. Pucką. Poczekamy tu kilka zmian świateł. Dalej na ul. Puckiej również korek w kierunku Widlina.

08:46

Bezkorkowy poranek na Obwodnicy Trójmiasta. Jedziemy tu szybko i nie napotkamy na żadne utrudnienia. Na drogach Trójmiasta również wyjątkowo spokojnie.

07:51

Obwodnicą Trójmiasta jedzie się wyjątkowo szybko i sprawnie, nie ma tu żadnych utrudnień. Podobnie wygląda sytuacja na krajowej szóstce między Gdynią a Lęborkiem.

07:49

Wiemy już nieco więcej o nocnym wypadku, który miał miejsce między Kosakowem a Pogórzem. Przed północą doszło tam do potrącenia pieszego, który w wyniku zdarzenia poniósł śmierć.

07:45

Korkuje się już trasa z Jastrzębiej Góry do Władysławowa, bardzo tłoczno robi się na rondzie we Władysławowie. Tymczasem na drodze na Półwysep jedzie się bardzo płynnie.

06:55

Bez utrudnień jedzie się krajową szóstką z Gdyni do Wejherowa i dalej do Lęborka.

06:53

W nocy, przed północą w Kosakowie doszło śmiertelnego wypadku. Wkrótce podamy szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

06:52

Tłoczno na Estakadzie Kwiatkowskiego. Nie rozpędzimy się jadąc z Obłuża w kierunku ul. Morskiej.

06:51

Mały zator na Obwodnicy przy zjeździe na ul. Morską w Gdyni Chyloni. Kierowcy poczekają tam trzy zmiany świateł.

05.08.2015

21:30

Korek od Helu do Władysławowa.

Noli

21:00

Około godziny 18 w Bolszewie na ulicy Leśnej był wypadek z udziałem samochodu osobowego i motocyklisty. Przyjechała karetka, motocyklista leżał na ziemi, aż do czasu przyjazdu karetki. Na miejsce przyjechały dwie karetki - informuje Patrycja.

15:35

Utrudnienia na drodze wojewódzkiej numer 216, a dokładniej na wysokości Władysławowa, Pucka oraz Redy. Zator także na krajowej "6" w Rumi. Znacznie lepiej na wejherowskim odcinku tej drogi.

14:56

Paliły się baloty słomy w Swarzewie - informuje Gregorius.