08.10.2012 08:40 0

Arka Gdynia pokonała Miedź Legnica

Drużyna Arki Gdynia pokonała Miedź Legnica 1:0. Bramkę dla żółto-niebieskich strzelił w 25 minucie gry Tomasz Jarzębowski.

• Wiedzieliśmy, że nie będzie to dla nas lekki przeciwnik. Mimo, że beniaminek, ale ma w środku wielu doświadczonych zawodników, którym dodatkowo bardzo chciało się dziś grać. Chcę pogratulować swoim zawodnikom, że zrealizowali dziś przez pełne 90 minut taktykę jaką przyjęliśmy. Miedź miała przewagę z gry, ale klarownych sytuacji sobie nie stworzyła. My także mieliśmy kilka takich meczów i wiemy, że jeśli się bramki nie strzela to ciężko o  3 pkt – twierdzi Petr Nemec.

Arka pokazała na boisku dobrą grę w stałych fragmentach gry. Walka była wyrównana. Kibice żółto-niebieskich mogą zatem czuć się usatysfakcjonowani postawą piłkarzy i ich wolą walki.

• Arka zaprezentowała dobrą grę, Miedź także. Arka miała więcej szczęścia. Zdarzały się mecze takie jak ten w których gdynianie przegrywali, a rywale wychodzili z opresji z 3 punktami. Tym razem więcej szczęścia mieli nasi – twierdzi Marcin, kibic Arki.