Tragedia na torach w Mostach koło Lęborka. Pod kołami pociągu SKM relacji Słupsk-Gdańsk zginęła 17-letnia rowerzystka. Ruch pociągów na trasie Godętowo – Lębork jest zablokowany.
Policja zabezpieczyła ślady na miejscu zdarzenia, by ustalić szczegóły śmiertelnego wypadku. Ofiarą najprawdopodobniej jest 17-letnia mieszkanka Lęborka. Ścieżka, którą przechodziła nastolatka to popularny skrót, z którego codziennie korzystają mieszkańcy Mostów. Policja apeluje o rozwagę i nieprzechodzenie w miejscach niedozwolonych.
Ruch pociągów pomiędzy Godętowem a Lęborkiem został wytrzymany. Do godz. 12.00 została wprowadzona zastępcza Kolejowa Komunikacja Autobusowa. Opóźnienia na trasie mogą sięgnąć nawet 100 minut.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.