Nikt tak naprawdę nie wiedział, co miało wydarzyć się na scenie letniej wejherowskiego parku. Wiadomym było tylko, że miał wystąpić znany polski kabaret czyli W Gorącej Wodzie Kompani, którzy słyną z nieobliczalnych improwizacji.
Było zatem zabawnie, absurdalnie i głupkowato zarazem. Publiczność miałą czynny i widoczny wpływ na wydarzenia, które miały miejsce na scenie. W Wejherowie od dawna nie było tak śmiesznie.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.