14.12.2010 23:35 0

Castingi do "You Can Dance" w Gdańsku

O "You Can Dance - Po prostu tańcz!" wiele mówić nie trzeba. Praktycznie cały świat ogląda to taneczne show. W Polsce właśnie trwają castingi do szóstej edycji programu. W niedziele ekipa "You Can Dance" zagościła w Gdańsku.

12 grudnia w gdańskim Teatrze Wybrzeże odbyły się przesłuchania do kolejnej edycji programu. Uczestnicy castingu musieli przygotować maksymalnie minutowy układ choreograficzny. W przesłuchaniach do show brali udział profesjonaliści i amatorzy, solo, w duetach i w grupach. Jury oceniało każdego indywidualnie. Kandydaci najpierw zatańczyli do muzyki wybranej przez organizatorów. W kolejnym etapie prezentowali przed jurorami własne układy choreograficzne.

Podczas wszystkich castingów jury wybierze 36 najlepszych uczestników, którzy wezmą udział w warsztatach choreograficznych w Casablance. Później czternastu najbardziej utalentowanych wystąpi w szóstej edycji "You Can Dance".

Na najlepszego tancerza czeka stypendium w szkole tanecznej na Broadwayu i nagroda pieniężna w wysokości 100 tys. zł. Udział w programie otworzył swoim zwycięzcom drzwi do wielkiej tanecznej kariery. Trzymajmy kciuki za tancerzy z Pomorza!


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24