Politycy nie zabijajcie polskich mediów

13.12.2010 16:45 0

Gdańsk. Narkotyki, broń i kominiarka w samochodzie

Amfetaminę, broń pneumatyczną z amunicję, kominiarkę oraz wiele kradzionych przedmiotów znaleźli policjanci z oddziałów prewencji w samochodzie, który zatrzymali do kontroli drogowej. Do policyjnego aresztu trafił 32 letni kierowca i jego 18 letni kompan. Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia sprawy.

W sobotę na jednej z ulic w Oliwie, policjanci z oddziałów prewencji zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej renault clio, którym podróżowało dwóch mężczyzn. 32 letni kierowca i 18 letni pasażer zachowywali się bardzo nerwowo. Jednak szybko wyjaśniło się jaki był tego powód.

W samochodzie policjanci znaleźli ok. 40 porcji amfetaminy, broń pneumatyczną z amunicją, kominiarkę oraz przewody służące do spuszczania paliwa. Funkcjonariusze znaleźli również pochodzące najprawdopodobniej z kradzieży anteny CB z pourywanymi przewodami, oraz radio CB. Wszystkie te przedmioty zostały zabezpieczone.

32 i 18 letni gdańszczanie zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Śledczy ustalają m.in. skąd mężczyźni mieli znalezione w samochodzie przedmioty. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...