Do kolizji z udziałem kilku samochodów doszło na Trasie Kaszubskiej. Policjanci podali ustalenia.
Do zdarzenia doszło we wtorek, 23 czerwca, przed godz. 18 na S6 w rejonie Bojana.
— Przez pewien czas ruch w tym miejscu był niemożliwy, ponieważ w zdarzeniu uczestniczyło kilka pojazdów. Jak wynika z policyjnych ustaleń, kierujący samochodem dostawczym nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w jego tył. To z kolei doprowadziło do kolejnych zderzeń pojazdów - informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Wejherowie.
W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.