05.04.2012 14:50 0

Cheerleaderki Asseco walczą o wyjazd do Stambułu

Po raz drugi tancerki grupy Cheerleaders Asseco Prokom Gdynia walczą o prawo wyjazdu na Final Four Euroligi, który w dniach 11 - 13 maja 2012 r. odbędzie się w hali Sinan Erdem Dome w Stambule. Gdynianki swoimi występami uświetniły poprzedni, finałowy turniej najlepszej ligi koszykarskiej w Europie, a czy uda się po raz kolejny wygrać naszym dziewczynom konkurs zależy od internautów.

Aby wziąć udział w głosowaniu należy zarejestrować się na stronie konkursu The Efes Dance Square Off poprzez oficjalną stronę Euroligi (szczegóły)

Tancerki Cheerleaders Asseco Prokom Gdynia, jako ubiegłoroczne triumfatorki, zostały automatycznie zakwalifikowane do finałowej rozgrywki i w niej zmierzą się z trzema czołowymi zespołami cheerleaderek z Europy. Konkurentkami są tancerki z Żalgirisu Kowno i Olympiacosu Pireus oraz CSKA Moskwa. Głosowanie trwa do piątku 6 kwietnia, do godziny 12:00.

Podobnie jak w 2011 roku Euroliga zachęca do udziału w głosowaniu. Dla osoby, która odda 10.000 głos przewidziana jest nagroda - dwuosobowe zaproszenie na turniej Final Four do Stambułu!


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24