08.09.2010 16:14 0

Chcieli ukraść samochód

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm młodym wejherowianom, którzy usiłowali ukraść samochód. Z poniedziałku na wtorek wejherowscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców podczas kradzieży samochodu osobowego w Wejherowie. 17 i 19 –latek noc spędzili w policyjnym areszcie. Jeszcze dziś usłyszą zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Z poniedziałku na wtorek dwóch mężczyzn na jednym z parkingów w centrum Wejherowa usiłowało ukraść fiata seicento. Policjanci z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego z wejherowskiej komendy, zauważyli dwóch mężczyzn, którzy coś „majstrowali” przy samochodzie, gdy jednak zauważyli mundurowych, jeden z nich zaczął uciekać. Daleko jednak nie czmychnął, gdyż po chwili został zatrzymany, wraz ze swoim kompanem. 17 i 19 latek uszkodzili zamek w drzwiach fiata seicento i uszkodzili stacyjkę, próbując uruchomić samochód.

Noc spędzili w policyjnym areszcie. Obaj mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. 19-latek podczas zatrzymania awanturował się oraz był bardzo agresywny, próbował zdemolować policyjny radiowóz. Dzisiaj sprawcy usłyszą zarzuty.

Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24