10.03.2025 12:00 1 OR

'Kobiety są kochane i uwielbiane przez cały rok'. Panie w gminie Choczewo świętowały!

fot. Monika Wejer

Choć Dzień Kobiet przypadł w tym roku w sobotę, 8 marca, panie z gminy Choczewo świętować mogły już wcześniej. W Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece w gminie Choczewo odbył się kulturalny wieczór z dedykacją dla kobiet.

Wernisaż obrazów oraz koncert zespołu Virgo odbył się 7 marca w Gminny Ośrodku Kultury i Bibliotece gminy Choczewo. Przybyłe na wydarzenie kobiety mogły podziwiać m.in. prace w wykonaniu Małgorzaty Grabowskiej, będącej jednocześnie założycielką i wokalistką zespołu Virgo.

fot. Monika Wejer fot. Monika Wejer fot. Monika Wejer fot. Monika Wejer

Na dzisiejszy wieczór przygotowaliśmy wystawę obrazów mojego autorstwa oraz koncert piosenek mojego zespołu. Jest to pierwsza okazja do zaprezentowania się szerszej publiczności i mam nadzieję, że będzie to dobry początek trasy koncertowej — mówiła dla Twojej Telewizji Morskiej Małgorzata Grabowska, założycielka zespołu Virgo i autorka obrazów

Piątkowe wydarzenie stanowiło swoistą inaugurację dwudniowych imprez zorganizowanych przez gminę Choczewo z okazji Dnia Kobiet.

Cieszę się, że możemy świętować Dzień Kobiet, również na terenie gminy Choczewo, gdzie wydarzenia z tej okazji odbywają się przez dwa dni. Są to zarówno wydarzenia organizowane przez gminę, jak i w poszczególnych sołectwach — mówiła dla Twojej Telewizji Morskiej Marzena Drewa-Kierznikiewicz, przewodnicząca Rady Gminy Choczewo

???????????????????????? ????????????????????́ ???????????????????????? ???? ✨ Wieczór pełen magii i emocji za nami… ✨ I co tu powiedzieć… Chyba każdemu z nas zabrakło...

Opublikowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka im. Stefana Żeromskiego w Choczewie Piątek, 7 marca 2025

Kobiety są kochane i uwielbiane przez cały rok, ale dziś szczególnie postanowiliśmy je uhonorować, m.in. wręczając im kwiatki i składając życzenia — podsumował Twojej Telewizji Morskiej Jarosław Bach, wójt gminy Choczewo

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...