Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Rajkowach spotkali się z burmistrzem Pelplina, aby podziękować za świąteczne upominki przekazane podczas spotkania opłatkowego. Rozmowy dotyczyły także planów dalszej współpracy na rzecz promocji prac uczestników ŚDS.
Wizyta w urzędzie miasta i gminy Pelplin była okazją dla podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Rajkowach, do przekazania podziękowań za wsparcie i przygotowane świąteczne prezenty. Burmistrz Mirosław Chyła, w podziękowaniu za świąteczne drzewka i stroiki wykonane przez uczestników ŚDS, wręczył gościom symboliczny prezent, który ma pomóc w aktywizacji osób korzystających z placówki.
Podczas spotkania omówiono również możliwość rozszerzenia współpracy. W przyszłości planowane jest eksponowanie prac podopiecznych ŚDS w urzędzie, co pozwoli szerszemu gronu odbiorców podziwiać ich twórczość.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.