Przetargi na mieszkania komunalne. Cena wywoławcza już od 2 658 zł za m2

niedziela, 10 listopada 2024
img

W Tczewie odbędą się przetargi na sprzedaż dwóch lokali mieszkalnych.

Tczewski ratusz poinformował, że 18 listopada odbędą się przetargi na sprzedaż dwóch lokali mieszkalnych:

na ul. Okrzei 16/2 – pow. 60,20 m2 – cena wywoławcza 160 000 zł

Lokal znajduje się na I piętrze 3-kondygnacyjnego budynku i składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki. Rok budowy: 1909. Do lokalu przynależy piwnica w pow. 8,60 m2. Mieszkanie wymaga kompleksowego remontu, ogrzewanie – piece kaflowe.

na ul. Podgórnej 3/3 – pow. 47,66 m2 – cena wywoławcza 140 000 zł

Lokal znajduje się na II piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku, z lokalem użytkowym na parterze. Rok budowy: 1909 r. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 21,01 m2. Lokal skalda się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki. Wymaga kompleksowego remontu, ogrzewanie – piece kaflowe.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.

Wiadomości

Zakłady bukmacherskie na Mundial 2026 – co warto wiedzieć przed startem turnieju?
Materiał partnera
poniedziałek, 18 maja 2026

Uczniowie przeciw przemocy. Młodzi artyści promują empatię i szacunek
poniedziałek, 18 maja 2026