Politycy nie zabijajcie polskich mediów

08.09.2024 11:30 0 PM/TTM

'To święto przede wszystkim kibiców.' Arka Gdynia zmierzyła się z MKS Władysławowo

Zespół MKS Solar Władysławowo zmierzył się na boisku we Władysławowie z Arką Gdynia. Gospodarze przegrali 0:7, ale jak mówią organizatorzy najważniejsze, że kibice mieli okazję być tak blisko zawodników. Mecz odbył się z okazji 40-lecia fanklubu Arki Gdynia.

Hej Władysławowo! - taką nazwę miał festyn, który odbył się w minioną sobotę (7 września) we Władysławowie. Głównym punktem wydarzenia był mecz MKS Władysławowo z Arką Gdynia.

W pierwszej połowie postawiliśmy się przeciwnikowi na tyle, na ile starczyło sił. Przegrywaliśmy 1:0. W drugiej połowie ta różnica między pierwszą a piątą ligą wyszła na boisku. Wynik gorzki dla nas zaznacza - Marek Kwaśnik, kapitan zespołu MKS Władysławowo.

Najważniejsza robota jest na boisku, mieliśmy zadania i cele, które zrealizowaliśmy, ale również autografy, zdjęcia, rozmowa z kibicami, to jest zawsze bardzo miłe. Każde zwycięstwo cieszy - mówił dla Twojej Telewizji Morskiej Przemysław Stolc, piłkarz Arki Gdynia.

Nie zabrakło atrakcji dla całych rodzin. Na najmłodszych czekały dmuchane zjeżdżalnie, popcorn i food truck. Po sparingu kibice mieli możliwość spotkania z zawodnikami Arki, zrobienia z nimi wspólnego zdjęcia oraz zdobycia autografów.

Tu nie o wynik chodziło. To święto dla miasta, dla naszego klubu, ale przede wszystkim kibiców, rzadko jest szansa, żeby kibice byli tak blisko zawodników - dodaje Michał Smarzyński, trener i wiceprezes klubu MKS Władysławowo.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.