Politycy nie zabijajcie polskich mediów

11.07.2024 10:02 3 PM

W rzeczach po najemcy odkryła ogromnego pająka. Zadzwoniła po pomoc

Fot. SM Gdańsk

Mężczyzna wyprowadził się z mieszkania. Część rzeczy zostawił przed drzwiami mieszkania i obiecał, że po nie wróci. Po kilku dniach wynajmująca odkryła wśród nich ogromnego pająka. O pomoc poprosiła strażników miejskich.

W poniedziałek (8 lipca) przed godziną 19:00 gdańska straż miejska otrzymała informację o ptaszniku na klatce schodowej w bloku przy ul. Karpackiej w Gdańsku.

Zgłaszająca czekała na strażników. Okazało się, że kobieta znalazła zwierzę wśród rzeczy pozostawionych na klatce przez byłego najemcę jej mieszkania. Mężczyzna wyprowadził się na początku lipca i miał przyjechać po resztę swojego dorobku. Minęło kilka dni, a rzeczy nadal stały. Niestety mężczyzna nie odbierał telefonu, więc właścicielka lokalu chciała jego rzeczy tymczasowo zabrać do mieszkania – informuje gdańska straż miejska.

Gdy zaczęła je przenosić jej uwagę zwróciło jedno z pudełek. W środku był ogromny pająk. Wówczas o swoim odkryciu poinformowała strażników miejskich.

Mundurowi dokładnie przejrzeli rzeczy po byłym lokatorze. Wśród nich znaleźli jeszcze jedno pudełko z drugim pająkiem. Wieczka obu nie były niczym zabezpieczone. Na szczęście ptasznikom nie udało się z nich wydostać – podają mundurowi.

Strażnicy zakleili pokrywki taśmą i przekazali pajęczaki do fundacji pomagającej zwierzętom egzotycznym. Funkcjonariusze o zdarzeniu będą też powiadamiać policjantów.

Fot. SM Gdańsk

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...