Politycy nie zabijajcie polskich mediów

10.07.2024 07:05 2 PM/KMP Sopot

Chciał wyrwać torebkę 86-letniej seniorce. Szukają świadków

Zdjęcie ilustracyjne/Fot. pixabay.com

Usiłował wyrwać torebkę 86-letniej seniorce. Do zdarzenia doszło w Sopocie, policjanci poszukują świadków tego zdarzenia.

Sopoccy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sopocie prowadzą czynności w sprawie usiłowania kradzieży szczególnie zuchwałej poprzez próbę wyrwania torebki 86-letniej seniorce.

Do zdarzenia doszło 18 czerwca 2024 roku w Sopocie w okolicy ulicy Jana z Kolna.

Do schodzącej po schodach prowadzących w kierunku targowiska pokrzywdzonej podszedł od tyłu mężczyzna i szarpnął za torebkę chcąc ją wyrwać. W wyniku szarpaniny pokrzywdzona upadła na chodnik, a gdy sytuacją zainteresowała się przechodząca obok kobieta sprawca oddalił się w miejsca - informuje sopocka policja.

W wyniku prowadzonych działań policjanci ustalili i wczoraj zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o ten czyn.

W związku z prowadzonymi czynnościami prosimy o kontakt z policjantami kobietę oraz wszystkie inne osoby, które w dniu 18 czerwca 2024 roku przebywały w pobliżu miejsca zdarzenia i były świadkami zdarzenia – apeluje policja.

Kontakt do policji:

  • tel. 47 74 26 222 (oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Sopocie),

  • tel. 47 74 26 283 (sekretariat wydziału dochodzeniowo-śledczego),

  • e-mail: [email protected],

  • osobiście: Sopot, ul. Armii Krajowej 112A.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...