Politycy nie zabijajcie polskich mediów

12.07.2024 10:20 10 TS

Przed nami II Wejherowski Pchli Targ

źródło: telewizjattm.pl

W Wejherowie ponownie 'dadzą drugie życie' rzeczom. W niedzielę, 14 lipca 2024 roku, odbędzie się drugi tegoroczny pchli targ.

Pierwsza tegoroczna edycja odbyła się na początku czerwca i cieszyła się dużą frekwencją.

Trzeba było bardzo szybko przyjechać. Jest dużo więcej wystawców i ludzi. Zawsze można coś kupić, coś sprzedać - mówiła w czerwcu w rozmowie z Twoją Telewizją Morską pani Ania z Wejherowa.

ZOBACZ TEŻ: Relacja z I Wejherowskiego Pchlego Targu 2024

Na kiermaszu można sprzedać i kupić dosłownie wszystko, pod warunkiem, że nie jest to jest rzecz nowa, prosto ze sklepu czy hurtowni, lecz używana, bądź dużo wcześniej nabyta, ale wciąż użyteczna. Mogą być sprzedawane m.in. używane sprzęty AGD, elektronika, sprzęt fotograficzny, wędkarski, sportowy, instrumenty muzyczne, antyki, przedmioty kolekcjonerskie, odzież, artykuły dekoracyjne, drobne rękodzieło, biżuteria, zabawki, książki, podręczniki szkolne, płyty, kasety, bądź używane części zamienne urządzeń domowych lub narzędzi.

II Wejherowski Pchli Targ odbędzie się w niedzielę, 14 lipca 2024 roku, w godz. 9 - 15.

Numer do organizatora: 668 686 490 lub e-mail: [email protected].

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...