Politycy nie zabijajcie polskich mediów

08.07.2024 09:30 3 PM/KMP Gdańsk

Wszedł do wody z dmuchanym kołem i ślad po nim zaginął. Poszukują 36-latka

Fot. KMP Gdańsk

Policjanci z Gdańska szukają 36-letniego Jaromira Hołuja. Mężczyzna 6 lipca 2024 roku około godziny 18:00 wszedł do wody na plaży w Gdańsku Stogi wejście numer 26 wraz z kołem/pontonem dmuchanym koloru czarno - czerwonego, po czym urwał się z nim kontakt.

Policjanci z Komisariatu Policji na gdańskim Śródmieściu odebrali zgłoszenie o zaginięciu 36-letniego Jaromira Hołuja. 6 lipca 2024 roku około godziny 18:00 mężczyzna wszedł do wody na plaży w Gdańsku Stogi wejście numer 26 wraz z kołem/ pontonem dmuchanym koloru czarno- czerwonego, po czym urwał się z nim kontakt - informują mundurowi.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru ciemnego, oczy koloru piwnego, uszy odstające, brak zarostu. W dniu zaginięcia był ubrany w czarny t-shirt z białym napisem, krótkie spodenki koloru niebieskiego z białym napisem, na prawej ręce czarna bransoletka, na lewej zegarek koloru czarnego, miał ze sobą czarne okulary przeciwsłoneczne i materiałowy, granatowy kapelusz z białym paskiem.

Osoby, które widziały mężczyznę ze zdjęcia, mają informacje na temat zaginionego, w szczególności o miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji II w Gdańsku przy ul. Długa Grobla 4, nr. Tel: 47 741 34 22 lub pod numerem alarmowym 112.

Od momentu zaginięcia mężczyzny policjanci prowadzą intensywne czynności poszukiwacze, w które zaangażowano funkcjonariuszy Komisariatu Wodnego Policji i funkcjonariuszy Straży Pożarnej, SAR i WOPR. W niedzielę policjanci wspierani przez SAR przeszukali ponownie teren wodny w rejonie Stogów i Górek Zachodnich, a także pas nadmorski. Dziś funkcjonariusze ponownie przeszukają ten teren.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...